Intramed

Medicinska fakultetens interna webbplats

Meny

Kontakt BMC Service

BMC Service är en gemensam funktion inom BMC som svarar för drift och skötsel av gemensamma resurser och funktioner.

Kontakta oss här


Ledning

Joanna Oberda
Projektledare / Utredare

E-post & telefon
joanna.oberda@med.lu.se
+46 46-222 14 50

       
joanna oberda
           

Gunnar Söderqvist
Driftschef

E-post & telefon
gunnar.soderqvist@med.lu.se
bmc.driftschef@med.lu.se
+46 46-222 06 26

       
Gunnar Söderqvist

Driftledare BMC

Zeljko 'Zippo' Prajz

E-post & telefon
zeljko.prajz@med.lu.se
+46 46-222 70 40

             
Zeljko Prajz

Reception

Mariann Mårtensson

E-post & telefon
bmc.reception@med.lu.se
+46 46-222 06 60 (reception)

       
Mariann Mårtensson
           

Åsa Nordfeldt

E-post & telefon
bmc.reception@med.lu.se
+46 46-222 06 60 (reception)

       
Åsa Nordfeldt

Konferens

Eleni Mpampou

E-post & telefon
bmc.konferens.dm@med.lu.se
+46 46-222 03 97

     
Eleni Mpampou

Servicetekniker

Kontakta våra servicetekniker via vår serviceportal:

Serviceportal SupportDesk FM

Björn Ekberg

E-post & telefon
Serviceportal SupportDesk FM
bjorn.ekberg@med.lu.se
+46 46-222 07 64

     
Björn Ekberg
         

Micael Eliasson

E-post & telefon
Serviceportal SupportDesk FM
micael.eliasson@med.lu.se
+46 46-222 07 59

     
Micael Eliasson
         

Markus J Larsson

E-post & telefon
Serviceportal SupportDesk FM
markus_j.larsson@med.lu.se
+46 46-222 06 39

     
Markus J Larsson
         

Roger Lindskog

E-post & telefon
Serviceportal SupportDesk FM
roger.lindskog@med.lu.se
+46 46-222 06 23

     
Roger Lindskog
         

Christer Melin

E-post & telefon
Serviceportal SupportDesk FM
christer.melin@med.lu.se
+46 46-222 17 95

     
Christer Melin
         

Peter Paulander

E-post & telefon
Serviceportal SupportDesk FM
peter.paulander@med.lu.se
+46 46-222 77 44

     
Peter Paulander
         

Emil Sjölund

E-post & telefon
mvservice@med.lu.se
emil.sjolund@med.lu.se
+46 46-222 69 65

     
emil sjoelund
         

Ulrik Straub

E-post & telefon
Serviceportal SupportDesk FM
ulrik.straub@med.lu.se
+46 46-222 69 64

     
ulrik straub
         

Nicolae Voiculescu

E-post & telefon
Serviceportal SupportDesk FM
nicolae.voiculescu@med.lu.se
+46 46-222 06 84

     
Nicolae Voiculescu

Övriga

Tobias Elbing
Serviceassistent

E-post & telefon
tobias.elbing@med.lu.se
+46 46-222 07 81

       
Tobias Elbing
           

Per Hansvik
Driftsassistent

E-post & telefon
per.hansvik@med.lu.se
+46 46-222 14 92

       
Per Hansvik
           

Hans Hovenberg
HMS-koordinator

E-post & telefon
hans.hovenberg@med.lu.se
+ 46 46-222 44 18 

       
Hans Hovenberg