Intramed

Medicinska fakultetens interna webbplats

Meny

Kontakt BMC Service

BMC Service är en gemensam funktion inom BMC som svarar för drift och skötsel av gemensamma resurser och funktioner.

Kontakta oss här


Ledning

Cecilia Lundberg

BMC ordförande
Tel: 046-222 05 28
E-post: cecilia.lundberg@med.lu.se

       
cecilia lundberg
           

Joanna Oberda

Projektledare / Utredare
Tel: 046-222 14 50
E-post: joanna.oberda@med.lu.se

       
joanna oberda
           

Gunnar Söderqvist

Driftschef
Tel: 046-222 06 26
E-post: gunnar.soderqvist@med.lu.se
E-post: bmc.driftschef@med.lu.se

       
Gunnar Söderqvist

Driftledare BMC

Zeljko Zippo Prajz

Tel: 046-222 70 40
E-post: zeljko.prajz@med.lu.se

             
Zeljko Prajz

Driftledare MV

Christer L Larsson

Tel: 046-222 05 00
E-post: christer_l.larsson@med.lu.se

       
Christer L Larsson

Reception

Mariann Mårtensson

Tel: 046-222 06 60 (reception)
E-post: bmc.reception@med.lu.se

         
Mariann Mårtensson
             

Åsa Nordfeldt

Tel: 046-222 06 60 (reception)
E-post: bmc.reception@med.lu.se

         
Åsa Nordfeldt

Konferens

Eleni Mpampou

Tel: 046-222 03 97
E-post: bmc.konferens.dm@med.lu.se

     
Eleni Mpampou

Servicetekniker

Björn Ekberg 

Tel: 046-222 07 64
E-post: bmc.service@med.lu.se
E-post: bjorn.ekberg@med.lu.se

     
Björn Ekberg
         

Micael Eliasson

Tel: 046-222 07 59
E-post: bmc.service@med.lu.se
E-post: micael.eliasson@med.lu.se

     
Micael Eliasson
         

Markus J Larsson

Telefon: 046-222 06 39
E-post: bmc.service@med.lu.se
E-post: markus_j.larsson@med.lu.se

     
Markus J Larsson
         

Roger Lindskog

Tel: 046-222 06 23
E-post: bmc.service@med.lu.se
E-post: roger.lindskog@med.lu.se

     
Roger Lindskog
         

Christer Melin

Tel: 046-222 17 95
E-post: bmc.service@med.lu.se
E-post: christer.melin@med.lu.se 

     
Christer Melin
         

Peter Paulander

Tel: 046-222 77 44
E-post: bmc.service@med.lu.se
E-post: peter.paulander@med.lu.se

     
Peter Paulander
         

Nicolae Voiculescu

Tel: 046-222 06 84
E-post: bmc.service@med.lu.se
E-post: nicolae.voiculescu@med.lu.se

     
Nicolae Voiculescu

Övriga

Tobias Elbing

Serviceassistent
Tel: 046-222 07 81
E-post: tobias.elbing@med.lu.se 

     
Tobias Elbing
         

Per Hansvik

Driftsassistent
Tel: 046-222 14 92
E-post: per.hansvik@med.lu.se

     
Per Hansvik
         

Hans Hovenberg

HMS-koordinator
Tel: 046-222 44 18
E-post: hans.hovenberg@med.lu.se 

     
Hans Hovenberg
         

Angelica Skyllberg

Enhetsadministratör / Kommunikation
Tel: 046-222 05 84
E-post: angelica.skyllberg@med.lu.se

     
Angelica Skyllberg